Najczęściej oglądane teledyski na YouTube

23 sierpnia 2019

Wiele ludzi nie wyobraża sobie dnia bez obejrzenia chociaż jedno filmu na YouTube. Całe mnóstwo osób to właśnie tam ogląda telewizję oraz słucha muzyki. Chciałbyś wiedzieć, które z klipów do popularnych piosenek mają największą ilość wyświetleń na YouTube? Poniżej odpowiadamy na to pytanie. 

YouTube to prawdziwa kopalni teledysków. Znajdziemy tam wszystkie najnowsze klipy, jak i bardzo stare teledyski. Do jednych i drugich wiele osób ma po prostu słabość. 

Enrique Iglesias — "Bailando" (2,53 miliarda wyświetleń)

Enrique chyba nie trzeba nikomu przestawiać, to on podbijał serca nastolatek w latach dziewięćdziesiątych. Nadal się nie poddaje i tworzy nową muzykę. Kiedyś uważany za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie, dziś już trochę starszy, ale nadal niczego sobie. 

Katy Perry — "Roar" (2,56 miliarda wyświetleń)

Katy Perry zasłynęła przebojem, w którym przyznaje się, że pocałowała dziewczynę i lubi to. Jednak teraz podbija serca fanów przebojem "Roar", który ma dodawać mocy i siły, każdemu z nas w każdym dniu. 

Taylor Swift — "Shake It Off" (2,6 miliarda wyświetleń)

Taylor zaczynała jako skromna młodziutka dziewczyna zakochana w muzyce Country. Już dawno odeszła od tego wizerunku i gatunku muzycznego. Teraz skierowała się bardziej w stronę popu, który sprzedaje się tysiąc razy lepiej niż poprzedni gatunek muzyczny. Jest to kolejna piosenka, która nawołuje do nie przejmowania się różnymi rzeczami i po prostu "strzepywania" ich z siebie. 

Justin Bieber — "Sorry" (2,96 miliarda wyświetleń)

Justin ma miliony fanek na świecie. Wiele pokoi nastolatek oraz tablic na Facebook'u jest obklejone wizerunkiem piosenkarza. Po dość długiej nieobecności promuje on swój album i wkracza na listy przebojów. Piosenka jest wesoła i wpada w ucho. W teledysku oczywiście widzimy grupę Pań pokazujących swoje wdzięki do kamery. 

Luis Fonsi — "Despacito" (feat. Daddy Yankee) (5,33 miliarda wyświetleń) 

Ta piosenka zdobyła niesamowitą sławę, w dość krótkim czasie. Nie ma osoby, która by jej nie znała. Chociaż nie wszyscy chcą się do tego przyznać. 

Chcesz być na bierząco z nowościami muzycznymi, zajrzyj na: https://pinbook.pl/muzyka