Plotki z życia Gwiazd

4 listopada 2019

Znany portal internetowy Pinbook News zamieszcza na swojej stronie internetowej ciekawe, bieżące artykuły na wielorakie tematy. Są tu najnowsze wiadomości ze świata, polityki, ale i interesujące artykuły finansowe, sportowe, technologiczne, czy te przeznaczone dla kobiet i młodzieży.

Wśród wielu pozycji jest dział https://pinbook.pl/gwiazdy opisujący historie z życia znanych, lubianych i popularnych osób, ciekawostki na temat celebrytów, aktorów i np. nieżyjących już gwiazd muzyki rozrywkowej.

Aktualnie jest zamieszczony świetny news na temat znanej modelki Joanny Krupy, która urodziła właśnie córeczkę. Jest też artykuł o słynnej hollywoodzkiej aktorce Jane Fondzie, o głośnym rozwodzie Solange Knowles, która staje się coraz popularniejsza w naszym kraju. Świetnym artykułem jest najnowszy o gwieździe serialu Tarzan. Ron Ely bo o nim jest ta publikacja, przeżył straszne chwile w swoim gronie rodzinnym, a powodem był czyn jego syna, który zaatakował swoją matkę, a także żonę Rona i zadźgał ją nożem.